MCR YAPI REHAU ÜRETİCİ BAYİ

MCR YAPI SİSTEMLERİ HAKKINDA

MCR Yapı Sistemleri olarak İstanbul'da üretim tesisi bulunan PVC, Aluminyum işleri yapan üretici bir firmayız. 25 yılı aşkın süredir sektörün içerisinde farklı projelerde yer almış durumdayız.
REHAU markası ile yetkili satıcı ve üretici bayii olarak çözüm ortaklığı yapıyoruz.

Uzman kadromuzda mimar, mühendis ve teknisyenler bulunmaktadır. Konusunda yetkin personel sayesinde özel ölçüler ve taleplere uygun proje üreterek sizlere hizmet sunabiliyoruz. MCREUROPE projesi ile Türkiye'de yapmış olduğumuz üretimi, Avrupa’nın farklı ülkelerine ihraç ediyoruz.
İstanbul'un lokasyon olarak Avrupa kıtasına olan yakınlığı ve lojistik açısından uygun bir yerde olması sayesinde Avrupa'da birçok üretici ve firmayla işbirliğimiz mevcuttur. PVC konusunda REHAU ile çalışan MRC YAPI SİSTEMLERİ olarak aynı zamanda Aluminyum pencere, kapı ürünleri de üretip pazarlamasını yapmaktayız.

Avrupa piyasasına göre uygun fiyatlı nitelikli ürünler sunarak farklı Avrupa ülkelerine ürünlerimizi göndermekteyiz. Üretim tesisimizde kullandığımız modern makina ve ekipmanlar sayesinde üst düzey montaj kalitesine sahip ürünler elde ediyoruz. MCR Yapı Sistemleri’nin bünyesindeki bütün ürünler gerekli kalite sertifikalarına sahiptir.

MCR Yapı Sistemleri, Türkiye'deki referans işlerinde yer alan bir çok farklı projede REHAU veya Aluminyum doğrama ürünleriyle yer almıştır. Tecrübesini ve üstün işçilik montaj hizmetini, Avrupa'daki yapı sektöründe iş yapan firma ve bayilere uygun fiyat politikası ve hızlı teslimat koşullarıyla sunmaktayız.